fbpx
ul. Wydawnicza 1/3, 92-333 Łódź
42 676 46 51

Taśmy pakowe samoprzylepne

Taśmy samoprzylepne  mają szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle, handlu jak i gospodarstwie domowym. Dzięki jednostronnej warstwie kleju idealnie sprawdzają się do zabezpieczania małych i średnich przesyłek w trakcie transportu. Możliwość nadruku na całej długości taśmy sprawia, że tak oklejona przesyłka wyróżnia się spośród innych stanowiąc jednocześnie wizytówkę i sprawia funkcję reklamową firmy. Standardowe taśmy samoprzylepne o szerokości 48 mm i nawoju 45-66 m przeznaczone są do ręcznego oklejania przesyłek. Oferta zawiera taśmy samoprzylepne w szerokościach 9-100mm, a także taśmy maszynowe o szerokości do 150mm i długości sięgającej 900 mb.

W zależności od zastosowanego rodzaju kleju taśmy pakowe charakteryzują się różną siłą przylegania do zabezpieczanych powierzchni i różna skuteczność działania zależna od temperatury otoczenia. Taśmy samoprzylepne produkowane na bazie kleju akrylowego  dostępne są w różnych kolorach, co sprawia, że doskonale nadają się do łatwego oznaczania pakowanych przesyłek. Nie sprawdzają się jednak w warunkach niskiej temperatury gdzie polecane są taśmy samoprzylepne na kleju z kauczuku naturalnego i tzw. hot-meltowe.

Taśmy pakowe samoprzylepne polipropylenowe

Taśma samoprzylepna polypropylenowa z akrylową emulsją klejącą (Akryl). Stosowana do zaklejania kartonów zarówno metodą ręczną jak i automatyczną – odpowiednia do pakowania kartonów o średniej i małej wadze. Bardzo dobra przejrzystość kleju i atrakcyjna cena. Nie nadaje się do stosowania w niskich temperaturach.

Taśmy pakowe samoprzylepne papierowe

Oferujemy taśmy pakowe papierowe jednostronnie klejące na papierze Kraft. Ze względu na swoje właściwości są produktem ekologicznym (bez tworzyw sztucznych i chemikaliów). Taśmy papierowe są wytrzymałe przez co zamykają kartony niezwykle mocno. Doskonale nadają się do zabezpieczania ładunków zarówno w niskich, jak i w wysokich temperaturach oraz do oznakowywania, ponieważ łatwo można po nich pisać

W naszej ofercie – także taśmy papierowe wzmocnione

Taśmy pakowe samoprzylepne z nadrukiem danych Klienta

Taśmy pakowe z nadrukiem danych klienta to świetny sposób na zabezpieczenie przesyłek przed nieautoryzowanym otwarciem (taśma pełni funkcję plomby) a także są doskonałym nośnikiem reklamy.

Urządzenia – aplikatory do taśm pakowych

Szeroki wybór aplikatorów do taśm pakowych. Różnorodność oferowanych dyspenserów pozwala dobrać odpowiedni model do danej szerokości taśmy i preferencji użytkownika . Oferujemy także urządzenia biurkowe dozujące taśmę jak również zaklejarki do woreczków.

KONTAKT Z NAMI

BH PROFOL

Siedziba firmy

Centrum Handlowe “Wydawnicza Park”
ul. Wydawnicza 1/3
92-333 Łódź

Telefon

(42) 676 32 02, (42) 676 46 49, 501 043 435

Email