fbpx
ul. Wydawnicza 1/3, 92-333 Łódź
42 676 46 51

Mini rap / mini stretch

Folia stretch MINI RAP to doskonałe rozwiązanie stosowane do zabezpieczania niewielkich przedmiotów różnego przeznaczenia. Ręczna metoda pakowania za pomocą folii mini rap zamiennie z taśmami opakowaniowymi znakomicie sprawdza się  podczas łączenia ze sobą długich elementów. Ułatwia to ich transport i składowanie, a także służy ochronie przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią i brudem. Opakowanie uzyskane za pomocą tego rodzaju folii jest wytrzymałe i odporne na zrywanie. Dzięki zastosowaniu uchwytów dedykowanym folii mini rap jest ona wygodna w użyciu podczas zabezpieczania przed zniszczeniem w transporcie wszelkiego rodzaju produktów małego AGD i RTV. Folia mini stretch w odróżnieniu od taśm pakowych nie pozostawia śladów kleju, dzięki czemu można bezpośrednio zabezpieczać nią każdy produkt. Jest przy tym atrakcyjna cenowo co sprawia, że jest chętnie wykorzystywana w transporcie i handlu.

Najpopularniejsza szerokość folii mini rap wynosi 10 cm, w naszej ofercie dostępne są także inne jej rozmiary. Folia mini stretch dostępna jest także w opcji nieprzezroczystej w kolorze czarnym.

Folie Stretch mini rap standard

Najpopularniejszy mini rap w szerokości 10 cm, w naszej ofercie dostępne są także inne jej rozmiary – na przykład 25cm. Dostępnych jest wiele wariantów nawoju – stosownie do zapotrzebowania Klienta

Folie Stretch mini rap kolorowa

Dla najbardziej wymagających klientów polecamy mini rap w szerokiej gamie kolorów. Pozwala to wyróżnić się wśród konkurencji lub różnicować kolorami pakowanie poszczególnych produkty.

Folie Stretch mini rap o wymiarach określonych przez Klienta

Mini rapy dostosowane do potrzeb użytkownika – mogą mieć praktycznie dowolną szerokość – z przedziału 5-50cm – i nawój.

Klient może również określić potrzebną średnicę tulei – 38mm lub 50mm.

Rączki do mini rap / mini stretch

Specjalistyczne rączki do aplikacji mini rap. Występują w kilku wersjach – celem najlepszego dopasowania do preferencji użytkownika.

KONTAKT Z NAMI

BH PROFOL

Siedziba firmy

Centrum Handlowe “Wydawnicza Park”
ul. Wydawnicza 1/3
92-333 Łódź

Telefon

(42) 676 32 02, (42) 676 46 49, 501 043 435

Email