fbpx
ul. Wydawnicza 1/3, 92-333 Łódź
42 676 46 51

Kolorowe folie stretch

Firma PROFOL z Łodzi jest czołowym importerem i dostawcą opakowań oraz urządzeń do pakowania w Polsce. Zapewniamy szeroki wybór, szybkie dostawy i przystępne ceny!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży materiałów do pakowania, a także urządzeń pakujących. Współpracujemy z uznanymi producentami krajowymi i europejskimi specjalizującymi się branży – dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania w pakowaniu wszystkich przedmiotów.

 

Bogata oferta materiałów i urządzeń do pakowania

W PROFOL naszą specjalnością są przede wszystkim folie opakowaniowe, które pozwalają na skuteczne zabezpieczenie różnego rodzaju mienia przed czynnikami zewnętrznymi na czas transportu i magazynowania. W naszej ofercie dostępne są:

  • Folie stretch, w tym kolorowe folie stretch – wykonane z rozciągliwego polietylenu liniowego, który idealnie dopasowuje się do pakunków. Folie oferujemy w wariantach do pakowania ręcznego i maszynowego.
  • Folie mini stretch – doskonałe do owijania niewielkich przedmiotów oraz przedmiotów długich jako alternatywa dla taśmy pakowej.
  • Folie termokurczliwe – stosowane przy obkurczaniu termicznym przedmiotów.
  • Folie bąbelkowe – skutecznie chronią przedmioty delikatne, narażone na wstrząsy, ponieważ ich bąbelki powietrza skutecznie amortyzują pakunki.
  • Pianki i płyty polietylenowe – dodatkowo usztywniają i zabezpieczają ładunki, a także stosowane są jako przekładki i ochrona narożników.
  • Taśmy spinające – przeznaczone do spinania (bandowania) ładunków, również na paletach.
  • Taśmy klejące – samoprzylepne taśmy pakowe i specjalistyczne.

Naszym klientom oferujemy też maszyny i narzędzia do pakowania, w tym urządzenia do ręcznej aplikacji folii stretch, do taśm spinających oraz taśm samoprzylepnych.

Teraz wszystko, co potrzebne do pakowania można zakupić także on-line – w naszym sklepie internetowym dla klientów przygotowaliśmy pełną gamę artykułów, z którymi pakowanie jest jeszcze prostsze!

 

PROFOL – folie Łódź – zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!

KONTAKT Z NAMI

BH PROFOL

Siedziba firmy

Centrum Handlowe “Wydawnicza Park”
ul. Wydawnicza 1/3
92-333 Łódź

Telefon

(42) 676 32 02, (42) 676 46 49, 501 043 435

Email