fbpx
ul. Wydawnicza 1/3, 92-333 Łódź
42 676 46 51

Pianki, płyty polietylenowe, tektury faliste

Pianka polietylenowa jest materiałem o szerokim zastosowaniu. Ze względu na swoje właściwości jest chętnie wykorzystywana w procesie pakowania produktu i zabezpieczania go w transporcie. Składa się ona z dużej ilości zamkniętych komórek ze spienionego polietylenu dzięki czemu w transporcie zabezpiecza ładunek amortyzując drania i wstrząsy. Chroni powierzchnię przedmiotu przed zarysowaniami i niewielkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Pianka polietylenowa wyróżnia się niewielką masą i giętkością. Jest obojętna chemicznie, bezwonna i bezpyłowa, odporna na zanieczyszczenia i oraz wilgoć. Dopuszczona jest do kontaktu z żywnością jako materiał obojętny.

Pianka polietylenowa doskonale sprawdza się jako element opakowania skutecznie zabezpieczający delikatne produkty. Lekka i wygodna w użyciu nie podnosi kosztów przewozu, co przekłada się na ekonomię jej stosowania. Szerokie zastosowanie znajduje też w branży budowlanej, gdzie używana jest np. jako materiał izolacyjny do podłóg. W naszej ofercie pianki polietylenowe występują w rolkach 25-155 cm i grubościach 0,8-1 mm. Pianka polietylenowa dostępna jest także jako laminat z folią bąbelkową.

Pianka polietylenowa składa się  tysięcy zamkniętych komórek zapewniających optymalną ochronę przed zarysowaniami delikatnych powierzchni. Jej lekkość i elastyczność zapewniają łatwość użycia. Pianka jest chemicznie obojętna, odporna na wilgoć i zewnętrzne zanieczyszczenia, nie wchodzi w reakcje z opakowanymi produktami. Stosowana w celu zabezpieczania produktów oraz w branży budowlanej jako materiał izolacyjny np. pianka pod podłogi z paneli itp.

Pianka polietylenowa – składa się tysięcy zamkniętych komórek zapewniających optymalną ochronę przed zarysowaniami delikatnych powierzchni. Jej lekkość i elastyczność zapewniają łatwość użycia. Pianka jest chemicznie obojętna, odporna na wilgoć i zewnętrzne zanieczyszczenia, nie wchodzi w reakcje z opakowanymi produktami. Stosowana w celu zabezpieczania produktów oraz w branży budowlanej jako materiał izolacyjny np. pianka pod podłogi z paneli itp.

Płyty polietylenowe techniczne

Oferujemy formatki z pianki polietylenowej o wybranej grubości, określonej gęstości i różnych wymiarach.

Tektury faliste dwuwarstwowe

Tektura falista dwuwarstwowa jest bardzo uniwersalnym materiałem ochronnym do zabezpieczania przedmiotów czy powierzchni. Może być stosowana w zabezpieczaniu mebli, drzwi, profili, grzejników, porcelany, sprzętu AGD i RTV i innych przedmiotów podczas transportu. Nadaje się świetnie do zabezpieczenia podłóg podczas remontu czy wypełniania pustych przestrzeni w przesyłkach. Zabezpieczenie takie jest ekologiczne i w pełni biodegradowalne i w 100% nadaje się do recyklingu.

Tektury faliste  powstają z masy papierowej, na którą składają się między innymi przetworzone odpady drzewne, makulatura, szmaty itd. Tektura dwuwarstwowa falista składa się z dwóch warstw masy papierowej – jedna jest gładka a druga uformowana w harmonijkę (falę).

Gotowy wyrób ma postać zwoi o różnej szerokości. Oferujemy nawoje 100 i 200 metrów, i w typowych  szerokościach : 80 100, 120 i 140cm (na zamówienie możliwe jest wykonanie innych szerokości ).

Gramatura tektury dwuwarstwowej to około 150-190g/m2. Fala B ma wysokość około 2,5mm i podziałkę fali 6,5 mm.

KONTAKT Z NAMI

BH PROFOL

Siedziba firmy

Centrum Handlowe “Wydawnicza Park”
ul. Wydawnicza 1/3
92-333 Łódź

Telefon

(42) 676 32 02, (42) 676 46 49, 501 043 435

Email